19.09.2018

RUSZA KOLEJNA EDYCJA WEBINARIÓW BGŻ BNP PARIBAS FAKTORING „BIZNESUJ BEZPIECZNIE”

W październiku rozpoczyna się kolejna, trzecia już edycja e-warsztatów organizowanych przez BGŻ BNP Paribas Faktoring pod hasłem „Biznesuj Bezpiecznie”. Webinaria skierowane są do przedsiębiorców, kadry zarządzającej, księgowych oraz innych pracowników zarówno dużych, średnich oraz małych firm. Webinaria są bezpłatne, a udział w nich może wziąć nawet kilka osób z jednej firmy. 

Dotychczasowe edycje webinariów z przedsiębiorcami cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a ich uczestnicy bardzo pozytywnie ocenili tę inicjatywę, dlatego właśnie w październiku i listopadzie odbędą się kolejne cztery szkolenia dla przedsiębiorców. Podczas nich eksperci będą przybliżać zagadnienia ubezpieczeń należności w Polsce i na świecie, poruszą nurtującą wielu przedsiębiorców kwestię zmian przepisów dotyczących ochrony danych osobowych w związku z wejściem w życie unijnego rozporządzenia RODO. Eksperci opowiedzą również o możliwościach uzyskania ulg na działalność badawczo-rozwojową, a także przybliżą temat ekspansji zagranicznej i pokażą, jak zabezpieczyć rentowność i zwiększyć bezpieczeństwo w firmie, prowadzącej handel zagraniczny. W trakcie każdego e-warsztatu przedsiębiorcy będą mieli szansę zarówno na rozmowę z ekspertami i wymianę doświadczeń, ale także będą mogli uzyskać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.

Organizatorami webinarów są: spółka faktoringowa BGŻ BNP Paribas Faktoring, Bank BGŻ BNP Paribas, administrator bezpieczeństwa informacji DPAG – Data Protection Advisory Group, firma audytorsko-doradcza Mazars oraz RiskMan, ekspert w ubezpieczeniach należności i zarządzania ryzykiem kredytowym.

Szczegóły dotyczącea e-warsztatów, ich harmonogram oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: https://biznesujbezpiecznie.pl/, gdzie również znaleźć można ciekawe artykuły autorstwa naszych ekspertów.

Serdecznie zapraszamy!